Informacja dla rodziców dzieci i młodzieży niepełnosprawnej z terenu naszej gminy - planowana wycieczka Grupy "Nadzieja" w 2010r.

Informacja dla rodziców dzieci i młodzieży niepełnosprawnej z terenu naszej gminy

Grupa wsparcia „Nadzieja” działająca w Ośrodku Pomocy Społecznej w Psarach informuje, że w dniu 12.06.2010r. planowana jest bezpłatna wycieczka pt. „Magiczny Kraków” dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej wraz z opiekunami z terenu Gminy Psary. Uczestnicy wyjazdu wezmą udział w Wielkim Finale Zaczarowanej Piosenki organizowanym przez Fundację Anny Dymnej „Mimo Wszystko” oraz planowane jest zwiedzanie Katedry i krypt pod Wieżą Srebrnych Dzwonów na Wawelu. Ponadto dla wszystkich uczestników wycieczki zapewniony jest obiad wraz z deserem. Rodzice dzieci i młodzieży niepełnosprawnej proszeni są o osobiste lub telefoniczne zgłoszenie chęci udziału w zaplanowanym wyjeździe do dnia 09.06.2010r.

O zakwalifikowaniu na wycieczkę decyduje kolejność zgłoszeń.

Sporządził: Dagmara Pazera

AA+A-