'Wydarzenia w OPS - od 24 listopada do 15 grudnia 2011r

Wydarzenia w OPS - od 24 listopada do 15 grudnia 2011r
1. W ramach projektu systemowego „Praca się opłaca” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej dnia 28 listopada zakończyły się warsztaty z informatykiem, natomiast w dniu 2 grudnia odbyło się ostatnie spotkanie z psychologiem oraz uroczyste zakończenie projektu. Ponadto złożono do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego Wydziału Europejskiego Funduszu Społecznego wniosek o płatność za okres od października do listopada. Więcej informacji w zakładce: innowacyjne formy - praca się opłaca.

2. 29 listopada na świetlicy integracyjnej z okazji Andrzejek odbył się wieczór wróżb.

3. W dniu 6 grudnia odbyło się spotkanie ze świętym Mikołajem, który w tym roku obdarował paczkami 35 dzieci klientów Ośrodka i 12 dzieci niepełnosprawnych, których rodzice uczęszczają na grupę wsparcia „Nadzieja”.

4. 7 grudnia w Szkole Podstawowej w Sarnowie odbył się IV Mikołajkowy Turniej w Piłce Nożnej klas IV i V szkół podstawowych o puchar zdrowia Ośrodka Pomocy Społecznej:
I miejsce i tegoroczny „Pucharu Zdrowia” zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Strzyżowicach,
II miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Sarnowie,
III miejsce - Szkoła Podstawowa z Dąbia,
IV miejsce - Szkoła Podstawowa z Gródkowa,
Najlepszym Bramkarzem został - Bartosz Szpak,
Najlepszym Strzelcem – Michał Dul

5. Pracownicy Punktu Konsultacyjnego w dniu 7 grudnia wzięli udział w spotkaniu z uczniami Szkoły Podstawowej w Dąbiu nt. „Nie jesteś sam” organizowanego w ramach Tygodnia Wolontariatu. Spotkanie dotyczyło uwrażliwienia dzieci na inne osoby, zwłaszcza osoby starsze oraz ich kolegów i koleżanki.

AA+A-